مهلت آخر برای ثبت نام در آزمون فراگیر ارشد پیام نور سال ۹۵ – ۱۳۹۵

آزمون فراگیر ارشد پیام نور, دانشگاه پیام نور, اخبار دانشگاه پیام نور

مهلت آخر برای ثبت نام در آزمون فراگیر ارشد پیام نور سال 95 - 1395

محمد محسن صدر گفت: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته افراد شاغل  به راحتی می‌توانند برای ارتقای سطح علمی خود در این دوره‌ها شرکت کنند و دانشگاه پیام نور نسبت به  سال گذشته با توجه به اخذ مجوزهای جدید در دوره‌های الکترونیکی ظرفیتش افزایش یافته است.
محمد محسن صدر سخنگوی دانشگاه پیام نور در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به ثبت نام دوره‌های فراگیر و الکترونیکی این دانشگاه اظهار داشت: ثبت نام دوره‌های فراگیر الکترونیکی دانشگاه پیام نور تا ۱۳ آذر ماه ادامه پیدا می‌کند و ظرفیت این دوره در مجموع ۳۳ هزار نفر است.
وی یادآور شد: امتحان دوره ارشد فراگیر در بهمن ماه به صورت سراسری و در کل کشور در رشته‌های چون معماری، هنری، علوم انسانی برگزار می‌شود.
صدر ابراز داشت: آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور نوبت هفدهم در قریب به هزار و ۴۰۰ رشته محل در بیش از ۱۹۰ رشته گرایش و در ۵ گروه علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و هنر برگزار می شود.
سخنگوی دانشگاه پیام نور تاکید کرد: یک سوم این ظرفیت به صورت الکترونیکی و مابقی به صورت آموزشی – پژوهشی است و در سطح ۳۱ استان و در ۱۶۵ مرکز دانشجویی، اقدام به پذیرش دانشجو می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *