جملات انگیزشی موفقیت (جملات آنتونی رابینز)

جملات انگیزشی, موفقیت در زندگی, جملات آنتونی رابینز

جملات انگیزشی موفقیت (جملات آنتونی رابینز)

به خاطر داشته باشید که حواس خود را به هر چه متوجه کنیم همان را به دست می آوریم. « آنتونی رابینز »

.

.

موفقیت نیز ناشی از آغازگری و ابتکار، پشتکار و بیان واضح عشق و محبت عمیق قلبی است. « آنتونی رابینز »

.

.

درست است كه پرچم، تنها یك تكه پارچه است، اما در عین حال نشانه تمام فضائل و ویژگیهای یك ملت به شمار می رود. « آنتونی رابینز »

.

.

اگر توجه مان را به چیزی جلب کنیم که از آن وحشت داریم، به طور قطع همان بلائی را که از آن می ترسیم، به سرمان می آید. « آنتونی رابینز »

.

.

همیشه به خود اعتماد داشته باشید. اگر یک بار کاری را با موفقیت انجام داده باشید، باز هم می توانید. « آنتونی رابینز »

.

.

زندگی یک هدیه است: به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد. باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست. « آنتونی رابنیز »

.

.

الهام بخش زندگی من، شرح حال كسانی بوده است كه امكانات و استعدادهای خود را به كار می گیرند تا به موفقیتها و نتایجی تازه، چه برای خود و چه برای دیگران، دست یابند. « آنتونی رابینز »

.

.

در بسیاری از موارد،  اگر كاری را به دقت مانند گذشته انجام دهیم، برایمان راحت تر است. اما آنچه آسانتر است، بیشتر وقتها از همه بدتر است. « آنتونی رابینز »

.

.

لزومی ندارد كه افراد به درستی مانند هم باشند تا با هم صمیمی شوند، بلكه باید به تفاوت دیدگاههای یكدیگر توجه و در عین حال به هم احترام بگذارند. « آنتونی رابینز »

.

.

هر گاه گرفتن تصمیم مهمی را دشوار یافتید، بدانید كه علتش تنها یك چیز است و آن اینكه تصور روشنی از ارزشهای خود ندارید. « آنتونی رابینز »

.

.

اگر توجه مان را به چیزی جلب كنیم كه از آن وحشت داریم، به یقین همان بلائی كه از آن می ترسیم، بر سرمان می آید. « آنتونی رابینز »

جملات انگیزشی موفقیت (جملات آنتونی رابینز)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *